฿25,680.00 Ex VAT: ฿24,000.00
| All In One | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| Display | |
| TouchScreen | |
| USB | |
| Port | |
| Sound / Audio | |
| Network | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Warranty | |
| Other |
| Notebook | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| Display | |
| TouchScreen | |
| USB | |
| Port | |
| Speaker | |
| Camera | |
| Network | |
| Battery | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Warranty | |
| Other |
| Desktop PC | Details |
|---|---|
| CPU | Intel Core i7-14700, 20C (8P + 12E) / 28T, Max Turbo up to 5.4GHz, P-core 2.1 / 5.3GHz, E-core 1.5 / 4.2GHz, 33MB |
| RAM | 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| USB | Front Ports 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with data transfer and 15W charging, 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Rear Ports 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), |
| Port | Front Ports 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microphone (3.5mm) Rear Ports 1x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DisplayPort™ 1.4 (HBR2), 1x VGA, 1x Ethernet (RJ-45), 1x line-out (3.5mm) |
| Sound / Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec / Speaker 2Wx1 |
| Network | RTL8111K, 1x RJ-45 / Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Power Supply | 260W 90% |
| OS | Dos |
| MS Office | – |
| Weight | 5.6 kg |
| Warranty | 3Y Onsite |
| Other |
| Monitor | Details |
|---|---|
| Display Size | |
| Display Type | |
| Aspect Ratio | |
| Contrast Ratio | |
| Brightness | |
| Resolution | |
| Response Time | |
| Color Gamut | |
| Color Support | |
| Wall Mountable | |
| Port | |
| AC/DC adapter | |
| Warranty | |
| Other |
| Printer | Details |
|---|---|
| Printer Technology | |
| Function | |
| Duplex printing | |
| Speed black | |
| Speed color | |
| Printer Quality | |
| Printer Memory | |
| Duty Cycle (Monthly) | |
| Wireless | |
| Connectivity | |
| Media Size | |
| Media Type | |
| Dimension | |
| Weight | |
| Warranty | |
| Other |