฿30,923.00 Ex VAT: ฿28,900.00
| All In One | Details |
|---|---|
| CPU | Intel® Core™ Ultra 7 processor 255U (CU7255U) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB PCIe NVMe M.2 SSD |
| Graphics | Intel Graphics |
| Display | 27″ FHD (1920 x 1080) 120Hz LED 250nits 16:9 |
| TouchScreen | None |
| USB | 2x USB 2.0 Type A 2x USB 3.2 Gen2 10Gbps Type A 1x USB 2.0 Type C 1x USB 2.0 Type A |
| Port | 1x DisplayPort 1x HDMI-out |
| Sound / Audio | N/A |
| Network | 802.11ax/ac/a/b/g/n, Wi-Fi 6 and Bluetooth 5.2 |
| Power Supply | N/A |
| OS | Windows 11 Home |
| MS Office | Microsoft Office Home 2024 |
| Warranty | 3 Years Parts, Labor and On-Site Service |
| Other | Wireless keyboard and mouse |
| Notebook | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| Display | |
| TouchScreen | |
| USB | |
| Port | |
| Speaker | |
| Camera | |
| Network | |
| Battery | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Warranty | |
| Other |
| Desktop PC | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| USB | |
| Port | |
| Sound / Audio | |
| Network | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Weight | |
| Warranty | |
| Other |
| Monitor | Details |
|---|---|
| Display Size | |
| Display Type | |
| Aspect Ratio | |
| Contrast Ratio | |
| Brightness | |
| Resolution | |
| Response Time | |
| Color Gamut | |
| Color Support | |
| Wall Mountable | |
| Port | |
| AC/DC adapter | |
| Warranty | |
| Other |
| Printer | Details |
|---|---|
| Printer Technology | |
| Function | |
| Duplex printing | |
| Speed black | |
| Speed color | |
| Printer Quality | |
| Printer Memory | |
| Duty Cycle (Monthly) | |
| Wireless | |
| Connectivity | |
| Media Size | |
| Media Type | |
| Dimension | |
| Weight | |
| Warranty | |
| Other |