฿23,754.00 Ex VAT: ฿22,200.00
| All In One | Details |
|---|---|
| CPU | Intel Core 5 Processor 120U (C5120U) |
| RAM | 16GB DDR4 of Dual Channel |
| Storage | 512 GB SSD |
| Graphics | Intel Graphics |
| Display | 23.8″ 1920×1080 (FHD), IPS, 120Hz |
| TouchScreen | None |
| USB | 4x USB 3.2 Gen2 10Gbps Type A 2x USB 2.0 Type A 1x USB 2.0 Type C |
| Port | 1x HDMI 1x LAN, 1x Combo Audio Jack (side) 2x Mic-In (red), Line-Out (green) 1x Card reader |
| Sound / Audio | N/A |
| Network | Wi-Fi 6 and Bluetooth® 5.2 |
| Power Supply | 90W AC Adapter |
| OS | Windows 11 Home |
| MS Office | Microsoft Office Home 2024 |
| Warranty | 3 Years Parts, Labor and On-Site Service |
| Other |
| Notebook | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| Display | |
| TouchScreen | |
| USB | |
| Port | |
| Speaker | |
| Camera | |
| Network | |
| Battery | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Warranty | |
| Other |
| Desktop PC | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| USB | |
| Port | |
| Sound / Audio | |
| Network | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Weight | |
| Warranty | |
| Other |
| Monitor | Details |
|---|---|
| Display Size | |
| Display Type | |
| Aspect Ratio | |
| Contrast Ratio | |
| Brightness | |
| Resolution | |
| Response Time | |
| Color Gamut | |
| Color Support | |
| Wall Mountable | |
| Port | |
| AC/DC adapter | |
| Warranty | |
| Other |
| Printer | Details |
|---|---|
| Printer Technology | |
| Function | |
| Duplex printing | |
| Speed black | |
| Speed color | |
| Printer Quality | |
| Printer Memory | |
| Duty Cycle (Monthly) | |
| Wireless | |
| Connectivity | |
| Media Size | |
| Media Type | |
| Dimension | |
| Weight | |
| Warranty | |
| Other |