฿11,770.00 Ex VAT: ฿11,000.00
| All In One | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| Display | |
| TouchScreen | |
| USB | |
| Port | |
| Sound / Audio | |
| Network | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Warranty | |
| Other |
| Desktop PC | Details |
|---|---|
| CPU | Intel Core i5-12500 (up to 4.6 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 18 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads) |
| RAM | 8GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Storage | 512GB M.2 SSD 2280 PCIe NVMe Value |
| Graphics | Intel UHD Graphics 770 |
| USB | 2x Type-A SuperSpeedUSB 10Gbps signaling rate port 1x Type-A SuperSpeed USB 10Gbps signaling rate port 1x Type-C SuperSpeed USB 10Gbps signaling rate port 2x Type-A Hi-Speed USB 480Mbps signaling rate 3x Type-A SuperSpeed USB 5Gbps signaling rate por |
| Port | 1x DisplayPort 1.4 1x HDMI 1.4 1x RJ45 1x headphone/microphone combo 1x audio-out 1x power connector |
| Sound / Audio | Realtek ALC3252 codec, universal audio jack with CTIA and OMTP headset support |
| Network | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2×2) and Bluetooth® 5.3 wireless card |
| Power Supply | 180 W internal power supply |
| OS | Windows 11 Home 64bit |
| MS Office | – |
| Weight | 5.31 kg |
| Warranty | 3 Years Next Business Day Onsite Desktop Only Hardware Support Warranty Extension |
| Other | Mouse HP BLK 125 WRD, KBD HP 125 BLK WD THAI |
| Monitor | Details |
|---|---|
| Display Size | |
| Display Type | |
| Aspect Ratio | |
| Contrast Ratio | |
| Brightness | |
| Resolution | |
| Response Time | |
| Color Gamut | |
| Color Support | |
| Wall Mountable | |
| Port | |
| AC/DC adapter | |
| Warranty | |
| Other |
| Printer | Details |
|---|---|
| Printer Technology | |
| Function | |
| Duplex printing | |
| Speed black | |
| Speed color | |
| Printer Quality | |
| Printer Memory | |
| Duty Cycle (Monthly) | |
| Wireless | |
| Connectivity | |
| Media Size | |
| Media Type | |
| Dimension | |
| Weight | |
| Warranty | |
| Other |