฿17,655.00 Ex VAT: ฿16,500.00
| All In One | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| Display | |
| TouchScreen | |
| USB | |
| Port | |
| Sound / Audio | |
| Network | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Warranty | |
| Other |
| Notebook | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| Display | |
| TouchScreen | |
| USB | |
| Port | |
| Speaker | |
| Camera | |
| Network | |
| Battery | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Warranty | |
| Other |
| Desktop PC | Details |
|---|---|
| CPU | Intel Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache |
| RAM | 1x 16GB SODIMM DDR5-5200 (Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable Up to 32GB DDR5-5200) |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| USB | 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with data transfer and 15W charging 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On |
| Port | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x VGA 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Sound / Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec |
| Network | Intel® Wi-Fi® 6 AX203, 802.11ax 2×2 + BT5.2 / RTL8111K, 1x RJ-45 |
| Power Supply | 200W 90% |
| OS | Windows 11 Home |
| MS Office | – |
| Weight | 4.36 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite Service |
| Other |
| Monitor | Details |
|---|---|
| Display Size | |
| Display Type | |
| Aspect Ratio | |
| Contrast Ratio | |
| Brightness | |
| Resolution | |
| Response Time | |
| Color Gamut | |
| Color Support | |
| Wall Mountable | |
| Port | |
| AC/DC adapter | |
| Warranty | |
| Other |
| Printer | Details |
|---|---|
| Printer Technology | |
| Function | |
| Duplex printing | |
| Speed black | |
| Speed color | |
| Printer Quality | |
| Printer Memory | |
| Duty Cycle (Monthly) | |
| Wireless | |
| Connectivity | |
| Media Size | |
| Media Type | |
| Dimension | |
| Weight | |
| Warranty | |
| Other |