฿2,354.00 Ex VAT: ฿2,200.00
| All In One | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| Display | |
| TouchScreen | |
| USB | |
| Port | |
| Sound / Audio | |
| Network | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Warranty | |
| Other |
| Desktop PC | Details |
|---|---|
| CPU | |
| RAM | |
| Storage | |
| Graphics | |
| USB | |
| Port | |
| Sound / Audio | |
| Network | |
| Power Supply | |
| OS | |
| MS Office | |
| Weight | |
| Warranty | |
| Other |
| Monitor | Details |
|---|---|
| Display Size | 23.8″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Brightness | 250cd/㎡ |
| Resolution | FHD 1920×1080 @ 120Hz |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Color Gamut | – |
| Color Support | 16.7M |
| Wall Mountable | 100x100mm |
| Port | 1 x HDMI 1.4,1 x VGA |
| AC/DC adapter | 100-240V, 50/60Hz |
| Warranty | 3 Years |
| Other | – |
| Printer | Details |
|---|---|
| Printer Technology | |
| Function | |
| Duplex printing | |
| Speed black | |
| Speed color | |
| Printer Quality | |
| Printer Memory | |
| Duty Cycle (Monthly) | |
| Wireless | |
| Connectivity | |
| Media Size | |
| Media Type | |
| Dimension | |
| Weight | |
| Warranty | |
| Other |